Párty stany v široké paletě barev a velikostí

Objednat si párty stany  v dnešní době je velice jednoduché. Doma popřemýšlíte o rozměru, ten určuje prostor, kde bude stan stát a také počet pravidelných hostů. A pak stačí si najít internetový obchod a kliknou na vybranou velikost a barvu.  Je to opravdu snadné. Nejprodávanější rozměry stanů jsou od 3 x 3 m po 6 x 12 metrů. Stany se dají jednoduše propojit – máte k dispozici o hodně větší zastřešený prostor.  Párty stany vás nechrání pouze před nepřízní počasí, ale také slouží jako mobilní garáž nebo dočasné skladiště na věci, které není narychlo, kde uložit před deštěm.   Pokud pořádáte svatbu nebo jinou ojedinělou akci – je lepší si velkokapacitní stan pronajmout s celým příslušenstvím a cateringem. Firma vám stan nejen doveze, ale také smontuje a poté demontuje.

Nůžkové stany pro všechny účely

Nůžkové stany si především oblíbili firmy, a to pro jejich lehkost, větší stabilitu a jednoduché rozložení. Stany se mohou nechat potisknout reklamním logem nebo fotem, tak se lépe odlišíte od konkurence a upoutáte na sebe větší pozornost.  Párty i nůžkové stany najdou své uplatnění jako prodejní stánky, veletržní stánky, reklamní stany, výstavní stánky, párty stany a mobilní stánky pro mnohé využití na komerčních i kulturních akcích: veletrzích, přehlídkách, festivalech, výstavách, apod. Stany se vyrábějí ze špičkové plachtoviny PES s těmito vlastnostmi: nepromokne, materiál je nehořlavý, ohromně odolný proti vlhkosti i slunečnímu záření. Jednoduchá údržba, oceníte i odolnost stanu proti mechanickému namáhání, stálost barev.

Párty stany za úžasné ceny – ohromný výběr

Trh nabízí neskutečné množství těchto výrobků. Vybrat si můžete ten nejjednodušší model nebo luxusní originálně řešenou variantu.  Rozhodně se vám vyplatí zavítat do zákazníky oceněného certifikátem Heureka internetového obchodu t-zbozi.cz, kde si kromě párty stanů můžete objednat komfortní zahradní nábytek, nářadí, bazény, kulečníky, zahradní domky, nářadí, osvětlení, hračky, grily, slunečníky a další zboží pro váš lepší domov.  V tomto eshopu si přijde na své i ten nejnáročnější zákazník!

 

 

Záložka pro trvalý odkaz.