Autopůjčovna Travel Car

Širokou nabídku služeb, ale samozřejmě primárně obyčejný pronájem vozů, to nabízí kvalitní autopůjčovna Praha Travel Car. Poskytuje asistenční služby, osobní dopravu a přepravu sobo, a to přímo ve vlastněných vozech. Přepravit se tak můžete prostorným minibusem, užitkovým vozem nebo dodávkou. SUV, luxusním vozem nebo kabrioletem. Jedná se o autopůjčovnu, kde naleznete přesně ten dopravní prostředek, který hledáte.

Působnost po České republice

Autopůjčovna Praha působí po celé České republice, pobočky má tedy nejenom po Praze, ale také v dalších velkých českých městech, jako Brno, Ostrava, Plzeň nebo České Budějovice. Automobil lze samozřejmě přistavit i do dalších lokalit. Půjčovna aut Praha garantuje kvalitu, za ty nejnižší sazby, i proto lze využít výhodného zapůjčení automobilu na den, týden, nebo i měsíc. Automobil si lze rezervovat přímo na stránkách anebo na hotline 702 009 200.

Akční nabídky na pronájem vozidla

Všechny automobily jsou řádně pojištěny, takže se nemusíte bát ani v případě poruchy, kdy půjčovna aut Praha zaručuje, že je na ně poskytnuta kvalitní asistenční služba. Pokud jste stálými zákazníky Travel Car, můžete se těšit na výhodné pronájmy, ale také různé akční nabídky a slevy. K pronájmu nabízí celou řadu doplňků, jako jsou střešní nosiče, zimní řetězy, navigace nebo dětské sedačky. Vozidla jsou samozřejmě pravidelně servisována a obměňována, takže vždy narazíte na spolehlivé a čisté auto.

 

Záložka pro trvalý odkaz.