Čistička obilí

Společnost Schneider Jaquet& CIE společnost SIAGRA s.r.o. se specializuje na oblast čištění a třídění obilí a zrnin nejen ve své Francii, ale i po celém světě. Její technologie nacházejí uplatnění u farmářů, ale také v agroprůmyslu nebo v dřevozpracujícím průmyslu. Neustále se pracuje na vývoji nových řešení.

V České republice společnost SJC zastupuje společnost SIAGRA s.r.o., která ve svém portfoliu nabízí společnost čističky zrnin s nejrůznějšími parametry. Jedná se například o SNST 550, kdy jde o jednu z nejoblíbenějších typů čističek SJC v České republice i ve světě. Tato třídící čistička obilí a zrnin s krouživým pohybem sít SJC typ SNST 550 je se nabízí výkon 50 t/hod.

Firma nabízí vysoce výkonné čističky obilí a zrnin, které jsou zkonstruovány pro velké zatížení a celoroční provoz. Určené pro družstva, zemědělské podniky a výkupy, čemuž odpovídají také hodinové výkony od 50 do 400 tun za hodinu. Dále nabízí i farmářské čističky zrnin, které jsou naopak konstruovány pro použití s menším zatížením, především v období po sklizni a pro čištění vlastní produkce obilí a zrnin, čemuž také odpovídá jejich hodinový výkon od 2 do 50 tun za hodinu.

 

Záložka pro trvalý odkaz.